مطالب خواندنی جدید :

امروز سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲

هدف ما امنیت و آرامش

شما عزیزان برای ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید.

بگذارید برای آشنایی بیشتر با حفاظ آکاردون ،آکاردئون ،اکاردونی از نام آن شروع کنیم. هیچ می‌دانید چرا به این مدل درب آکاردئونی می‌گویند؟ اگر نگاهی به ساختار این مدل حفاظ بی‌اندازید با توجه به نوع باز و بسته شدن درب و نوع حرکت آن متوجه خواهید شد که شبیه به ساز آکاردئون است به همین خاطر نام آن را درب آکاردئونی گذاشته‌‌اند. سیستم و ساختار درب آکاردئونی نسبت به بسیاری از انواع حفاظ‌های امنیتی، ساده‌تر است از این رو بسیاری از افراد درب آکاردئونی را ترجیح می‌دهند. درب آکاردئونی نوعی حفاظ به شمار می‌رود که برای امنیت بیشتر جلو درب ورودی واحدهای آپارتمان، شرکت و یا مغازه نصب می‌شود

مزایای درب آکاردئونی

اشغال فضای بسیار کم و باز و بسته شدن ریلی شکل. آسان یکی از مزایای بسیار خوب درب‌های آکاردئونی است.

از دیگر مزایای این مدل حفاظ می‌توان به سبک بودن آن و استحکام بالای آن اشاره کرد. با نصب درب آکاردئونی دیگر وقت و انرژی زیادی برای دزدگیر و دوربین صرف نمی‌کنید و در واقع به مراقبت‌های خاصی نیاز ندارد. امکان خرابی آن نسبت به درب‌های ضد سرقت کامپیوتری کمتر است و طول عمر بالایی دارد. طرح و تنوع ظاهری آن بسیار شکیل است طوریکه بر روی زیبایی فضای بیرونی تاثیر می‌گذارد.

معایب حفاظ آکاردون ،آکاردئون ،اکاردونی

نسبت به درب‌های ضد سرقت دیجیتال و جدید که از چند سوی مختلف قفل می‌شوند و برخی از آن‌ها مجهز به دوربین یا سیستم‌های اطلاع رسانی هستند که حتی وقتی فرد در خانه نباشد در صورت بروز هرگونه مشکل به صورت خودکار به او اطلاع رسانی می‌شود.

درب‌های آکاردئونی این ویژگی را ندارند.

برخی سارقین بتوانند آن را باز کنند.

در نتیجه برخی افراد بر این باورند که امنیت درب اکاردئونی زیاد نیست اما با این حال هنوز بسیاری از افراد برای واحدهای آپارتمانی از این مدل حفاظ استفاده می‌کنند. 

مشخصات فنی درب آکاردئونی

۱-مقاطع کناری در ابعاد ۳۰*۵۰

۲- مقطع ریلی بالای درب در ابعاد ۵۰*۵۰ ۳- استفاده از تسمه ۵*۲۰

۴- استفاده از تسمه برای آستانه درب(در صورت درخواست میتوان از مقطع بالای درب نیز استفاده کرد.

۵- استفاده از پرچ های مرغوب و مناسب

۶- رنگ کوره ای الکترو استاتیک در تنوع مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته، سفید و سفید نقره ای

۷- دارای کمربند ایمنی

۸- دستگیره فلزی کونیک شده

۹- استفاده از جوش 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
سرتیتر های این مقاله