عکس مهمترین مزایای رنگ کوره ای در درب آکاردئونی

مهمترین مزایای رنگ کوره ای در درب آکاردئونی

آیا در مورد رنگ هایی که برای درب آکاردئونی استفاده می شوند اطلاعاتی دارید؟ می دانید باید برای این نوع درب های محافظ ساختمانی از چه رنگی استفاده کرد که طول عمر آنها را افزایش دهد؟ با ما همراه شوید. ما در این مطلب به بررسی انواع رنگ های کوره ای و مزایای رنگ کوره ای در درب آکاردئونی خواهیم پرداخت. به طور کلی رنگ های کوره ای یا رنگ های الکترواستاتیک نوعی از رنگ های صنعتی به شمار می روند، که خود در دو نوع پودری و مایع تولید می شوند.

می توان از این رنگ ها در سطوح مختلفی استفاده کرد. که یکی از این سطوح، سطوح فلزی درب های حفاظ آکاردئونی است. لازم است به این نکته اشاره کنیم که رنگ های کوره ای پودری نسبت به رنگ های مایع، از بهترین نوع رنگ های صنعتی به شمار می روند و به دلیل آسیب های محدودی که برای محیط زیست دارند، در سطح جهان به محبوبیت زیادی دست یافته اند.

به دلیل همین مسئله و البته مزایای رنگ کوره ای در درب آکاردئونی، از این نوع رنگ در صنایع فلزی و کارخانه های تولید درب آکاردئونی بیشتر از رنگ های دیگر استفاده می شود. می توان از این رنگ برای رنگ آمیزی مبلمان فلزی، تخت های بیمارستان، درب های ساختمانی، لوازم خانگی، بدنه خودرو و موارد دیگر هم استفاده کرد. اما بیشترین کاربرد آن استفاده در درب های آکاردئونی است. 

عکس مهمترین مزایای رنگ کوره ای در درب آکاردئونی

بررسی مزایای رنگ کوره ای در درب آکاردئونی

به طور کلی مزایای بسیاری می توانیم برای رنگ های کوره ای یا الکترواستاتیک بیان کنیم. اما از این میان باید به مهمترین مزیت استفاده از رنگ های کوره ای که همان کیفیت فوق العاده بالای آنها برای رنگ آمیزی است اشاره کنیم. مسلما استفاده از یک رنگ با کیفیت می تواند مزایای بسیاری برای محصولاتی که رنگ آمیزی شده است به همراه داشته باشد.

یکی دیگر از مزایای رنگ کوره ای در درب آکاردئونی قابلیت تمیز کاری راحت و آسان سطوحی است که با این رنگ، رنگ آمیزی شده اند. رنگ های کوره ای به شدت در برابر نفوذ گرد و غبار و لکه های چربی و روغنی مقاوم هستند. از این رو آلودگی زیادی بر روی این نوع رنگ ها انباشته نمی شود و به راحتی می توان آنها را تمیز کرد.

تنها کافیست یک پارچه مرطوب داشته باشید تا بتوانید درب آکاردئونی خود را که با رنگ کوره ای رنگ آمیزی کرده اید، تمیز کنید. از دیگر مزایای رنگ کوره ای در درب آکاردئونی که می توانیم بیان کنیم، غیر قابل نفوذ بودن باکتری ها و ویروس ها و حتی موجودات ذره بینی به درون سطوح رنگ آمیزی شده است. زیرا رنگ های کوره ای غیر متخلخل بوده و سطح را یکنواخت رنگ آمیزی می کنند. 

عکس مهمترین مزایای رنگ کوره ای در درب آکاردئونی
مزایای رنگ کوره ای در درب آکاردئونی

علاوه بر موارد یاد شده، از دیگر مزایای رنگ کوره ای در درب آکاردئونی نیز باید به افزایش عمر و دوام محصول رنگ آمیزی شده اشاره کنیم. درب های آکاردئونی که با رنگ های کوره ای رنگ آمیزی می شوند، به هیچ عنوان برای محیط زیست آلودگی به همراه نداشته و برای مدت زمان طولانی دوام خواهند داشت. نکته جالب توجه در این است که هزینه رنگ آمیزی کوره ای درب های آکاردئونی کم بوده و برای مصرف کننده با قیمت مناسبی تمام می شود. که این مسئله نیز دلیل دیگری برای محبوبیت این نوع رنگ ها برای درب های آکاردئونی هستند.

در نهایت باید بگوییم استفاده از رنگ الکترواستاتیک یا کوره ای برای درب های آکاردئونی از ظرافت بالایی برخوردار بوده و به سرعت خشک می شود. می توانید با استفاده از این رنگ یک سطح بی عیب و نقص و صافی داشته باشید.