مطالب خواندنی جدید :

امروز سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲

هدف ما امنیت و آرامش

شما عزیزان برای ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید.

حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان و خانه

برای دزدان مهم نیست که درب ورودی حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان و خانه از فولاد غیر قابل برش تولید شده باشه.

حفاظ درب ضد سرقت

یا یک درب چوبی معمولی و ساده چون سارقین فقط از طریق توپی زنی، دیلم زنی، شاه کلید یا هک قفل‌های نصب شده روی انواع درب وارد می‌شوند . پس اگر درب ضد سرقت به جای ۱۳ زبانه ۳۰۰ زبانه هم داشته باشد.

 

وقتی سارقین توپی قفل را تخریب می‌کنند، تمام زبانه‌ها را به عقب می‌کشند و درب ضد سرقت از هر نوعی که باشد در چند ثانیه باز می‌شود.

پس بهتر است حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان و خانه به صورت سه لایه پرچ مخفی روی درب‌های ضد سرقت نصب شود زیرا از هیچ طریقی امکان باز شدن از طریق توپی زنی، دیلم زنی، شاه کلید یا هک را ندارد. زیرا از هیچ طریقی امکان باز شدن از طریق توپی زنی، دیلم زنی، شاه کلید یا هک را ندارد .

حفاظ آهنی درب ورودی ضد سرقت آپارتمان

تقریباً هر خریدار امنیت می پرسد بین درب های فلزی و چوبی جلو در آپارتمان کدام را انتخاب کند. از این گذشته ، هر یک از ما نگران راحتی در خانه و امنیت اعضای خانواده خود هستیم. در عین حال، مشتریان همیشه نمی دانند.

ایمن ترین حفاظ آهنی

ایمن ترین حفاظ آهنی ضد سرقت درب آپارتمان چه ویژگی های عملکردی دارند. از آنجایی که امروزه تعداد زیادی از مدلهای مختلف حفاظ آهنی امن درب آپارتمان در بازار یافت می شود ما باید درهای چوبی و آهنی را با هم مقایسه کنیم. این کمک خواهد کرد که کدام یک برای حفاظ آهنی درب آپارتمان شما بهترین می باشد. 

یکی از مزیت های درب اکاردئونی نسبت به درب های ضد سرقت ضریب اطمینان بالای آنها میباشد. نقص درب های ضد سرقت در قسمت قفل آنها میباشد که عملا در برابر سارقان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم آن را یدک بکشد!

طرح‌های گوناگون

درب آکاردئونی طرح‌های گوناگونی دارند جهت جلوگیری از هدر‌رفت فضا بسیار مناسب می‌باشند.

درب‌های آکاردئونی یا اصطلاحا تاشو حفاظ‌ های امنیتی سبک و کم وزنی هستند که بدون ریموت هم به راحتی قابل استفاده اند و از استحکام بالایی برخوردارهستند.

رنگهای مورد استفاده به صورت کوره ای معمولا در طیف رنگی درب و محل مورد نظر کارفرما می باشد. همچنین تمامی درب‌ها با بهترین رنگ ها از نظر کیفیت و ماندگاری صورت می‌گیرد. 

حفاظ آکاردئونی ایتالیایی

جهت ثبت  سفارش محافظ درب ضد سرقت با ما در ارتباط باشید.

حفاظ آکاردئونی سه لوزی

حفاظ آکاردئونی سه لوزی

کافیت با ما در تماس باشید

حفاظ آکاردئونی سه لوزی دوخم

حفاظ آکاردئونی چهارلوزی

همین الان با ما تماس بگیرید.

حفاظ آکاردئونی سه لوزی دوخم

حفاظ آکاردئونی سلطنتی

ایمن کاران وحدت محصولات خود را ضمانت میکند.

حفاظ ضد سرقت اکاردونی برای هم خانه ای لازم است چرا فکر میکنید تماس بگیرید.

مکان ایمن کاران وحدت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
سرتیتر های این مقاله