مطالب خواندنی جدید :

امروز چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳
درب آکاردئونی (حفاظ)

هدف ما امنیت و آرامش

شما عزیزان برای ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید.

حفاظ آکاردئونی چهارلوزی پرچ مخفی

درب آکاردئونی (حفاظ)
درب آکاردئونی (حفاظ)

حفاظ آکاردئونی چهارلوزی پرچ مخفی معمولا در ساختمان های چندین طبقه مورد استفاده واقع می شود. که واحدهای ساختمانی بسیار زیادی در این ساختمان ها استفاده می کنند. حفاظ آکاردئونی به صورت چهار لوزی می باشد. یعنی هیچ فضای خالی درون درب وجود ندارد و چهارچوب این درب و تسمه ها به صورت دوبل و پرچ مخفی است.

درب آکاردئونی (حفاظ)
درب آکاردئونی (حفاظ)

قیمت درب آکاردئونی ۴ لوزی پرچ مخفی

اندازه گیری درب آکاردئونی = ارتفاع: از بالای چهارچوب (بیرون) تا کف زمین * عرض: قسمت بیرون به بیرون چهارچوب هر چه درب جمع ‌و جورتر بوده و عرض کمتری داشته باشد، باعث می‌شود تا وزن کمتر و در نتیجه قیمت پایین‌تری پرداخت شود ارتفاع چهارچوب درب : ارتفاع درب هم در قیمت آن تأثیر خواهد گذاشت . هر چه به درب کوتاه‌ تری نیاز داشته باشید ، قطعاً هزینه کمتری خواهید پرداخت طرح حفاظ آکاردئونی چهار گل : نوع طرح حفاظ اکاردئونی هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده‌تر باشد و از گل‌های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان‌تر خواهد بود. تراکم حفاظ آکاردئونی ۴ لوزی : هر چه فاصله تیغه‌های عمودی حفاظ آکاردئونی بیشتر باشد. به معنای استفاده کمتر از تیغه‌های عمودی و در نتیجه کاهش قیمت درب اکاردئونی است شرکت ایمن کاران تولید کننده ی انواع حفاظ آکاردئونی می باشد. برای اطلاع از قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید. یا به صفحه لیست قیمت مراجعه نمایید.

حفاظ آکاردئونی چهارلوزی پرچ مخفی یکی از تولیدات شرکت ایمن کاران وحدت در می باشد که مناسب مشتریان سخت پسند و حساس می باشد. در این مدل کار یک ردیف تسمه روی تمام پرچ ها به کار رفته تا پرچ ها از دید مخفی شوند و دسترسی به آن را سخت تر کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
سرتیتر های این مقاله
فروشگاه
مشاوره تلفنی
ُسبد خرید
جستجو